VREAU SĂ ȘTIU: DEFLAŢIA E TOXICĂ PENTRU CAPITALISM!

"E fatal!" Alex Chirilă, CEO la Profit Point, despre cea mai mare greşeală făcută de investitori, în momentul în care preţurile de pe piaţă scad!

#vreausastiu #alexandruchirila #bvb #horiagusta

Pentru  mai multe detalii urmareste materialul video "DEFLAŢIA E TOXICĂ PENTRU CAPITALISM!"

Sursa: Youtube  /  VREAU SĂ ȘTIU