VREAU SĂ ȘTIU: AM VRUT INIȚIAL SĂ FIU DOCTOR!

Înainte să aleagă actoria, Andrei Duban visa să urmeze medicina. Când și-a trecut pe foaia de opțiuni liceul Rosetti din Floreasca, mulți au privit alegerea cu neîncredere, însă a reușit să intre. A petrecut acolo doi ani și își amintește perioada ca pe una dintre cele mai frumoase din anii de liceu.

#vreausastiu #olympia #andreiduban #vreausastiupodcast #catalinoprisan #boofmedia

Pentru  mai multe detalii urmareste materialul video "AM VRUT INIȚIAL SĂ FIU DOCTOR!"

Sursa: Youtube  /  VREAU SĂ ȘTIU