Înainte de Revoluție, mulți erau convinși că Andrei Duban va ajunge la facultate fără emoții și fără examen, doar datorită imaginii pe care o avea în spațiul public. El susține însă că nimeni nu l-a crezut când spunea că nu are pile și că s-a pregătit pentru admitere ca orice alt candidat. În 1990, a intrat din prima la facultate, făcând parte din prima generație admisă după Revoluție.
#vreausastiu #olympia #andreiduban #vreausastiupodcast #catalinoprisan #boofmedia
Pentru mai multe detalii urmareste materialul video "ANDREI DUBAN: NIMENI NU CREDEA CĂ NU AM PILE!"
Sursa: Youtube / VREAU SĂ ȘTIU