Înainte de Crăciun, după ani în care nu mai putea nici măcar să privească spre Teatrul Național, Andrei Duban a primit un telefon neașteptat de la directorul artistic al instituției. S-a prezentat fără să știe ce urmează, iar întâlnirea s-a transformat într-un moment pe care nu îl mai spera. Mesajul a fost simplu: locul lui este la Teatrul Național și trebuie să i se facă o reparație morală.
#vreausastiu #olympia #andreiduban #vreausastiupodcast #catalinoprisan #boofmedia
Pentru mai multe detalii urmareste materialul video "TELEFONUL CARE L-A ADUS ÎNAPOI PE SCENA TEATRULUI NAȚIONAL"
Sursa: Youtube / VREAU SĂ ȘTIU