VREAU SĂ ȘTIU: ANDREI DUBAN: NU MI-A FOST UȘOR LA ȘCOALĂ!

Aparițiile la televizor i-au adus un privilegiu rar pentru acea perioadă, dreptul de a purta părul mai lung decât ceilalți elevi. În schimb, la școală a fost adesea ironizat și tratat diferit, fiind pus să demonstreze mai mult decât colegii săi. Un avantaj aparent minor s-a transformat, de multe ori, într-o povară pe care a dus-o în fiecare zi.

#vreausastiu #olympia #andreiduban #vreausastiupodcast #catalinoprisan #boofmedia

Pentru  mai multe detalii urmareste materialul video "ANDREI DUBAN: NU MI-A FOST UȘOR LA ȘCOALĂ!"

Sursa: Youtube  /  VREAU SĂ ȘTIU