VREAU SĂ ȘTIU: HORIA BRENCIU: AM AVUT O COPILĂRIE SUPER DURĂ!

Horia Brenciu recunoaşte că a avut o copilărie super dură, iar dacă ar fi putut să aibă o înregistrare cu ceea ce s-a întâmplat atunci, ar fi păstrat-o. El povesteşte de cozile interminabile la care stătea încă de la ora 3 dimineaţa.

#vreausastiu #creditprime #horiabrenciu #vreausastiupodcast #catalinoprisan #boofmedia

Pentru  mai multe detalii urmareste materialul video "HORIA BRENCIU: AM AVUT O COPILĂRIE SUPER DURĂ!"

Sursa: Youtube  /  VREAU SĂ ȘTIU