VREAU SĂ ȘTIU: SE POATE TRĂI DIN ACTORIE?

Andrei Duban crede că se poate trăi decent din actorie, mai ales în condițiile în care lucrurile s-au schimbat în ultimii ani. Dincolo de bani, este de părere că adevărata valoare a unei meserii stă în bucuria pe care ți-o oferă și în liniștea cu care mergi la muncă. Pentru el, lipsa satisfacției profesionale este una dintre cauzele care îi împing pe mulți oameni spre epuizare și nemulțumire.

#vreausastiu #olympia #andreiduban #vreausastiupodcast #catalinoprisan #boofmedia

Pentru  mai multe detalii urmareste materialul video "SE POATE TRĂI DIN ACTORIE?"

Sursa: Youtube  /  VREAU SĂ ȘTIU